ZW-13-20-G-D-800-080
Samtec Inc.
型号:
ZW-13-20-G-D-800-080
描述:
CONN BRD STACK .100" 26POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Black
Length - Post (Mating) 0.250" (6.350mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.800" (20.320mm)
Length - Tail 0.080" (2.032mm)