ZW-14-19-T-S-985-110
Samtec Inc.
型号:
ZW-14-19-T-S-985-110
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN BRD STACK .100" 14POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 14
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.985" (25.019mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)