ZW-15-11-G-D-433-180
Samtec Inc.
型号:
ZW-15-11-G-D-433-180
描述:
CONN BRD STACK .100" 30POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.317" (8.052mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.433" (11.000mm)
Length - Tail 0.180" (4.572mm)