ZW-15-12-L-S-550-100
Samtec Inc.
型号:
ZW-15-12-L-S-550-100
描述:
CONN BRD STACK .100" 15POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 15
Color Black
Length - Post (Mating) 0.380" (9.652mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.550" (13.970mm)
Length - Tail 0.100" (2.540mm)