ZW-15-14-G-D-790-510
Samtec Inc.
型号:
ZW-15-14-G-D-790-510
描述:
CONN BRD STACK .100" 30POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Color Black
Length - Post (Mating) 0.130" (3.302mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.790" (20.066mm)
Length - Tail 0.510" (12.954mm)