ZW-17-10-T-D-590-120
Samtec Inc.
型号:
ZW-17-10-T-D-590-120
描述:
CONN BRD STACK .100" 34POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.590" (14.986mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)