ZW-17-15-G-D-352-130
Samtec Inc.
型号:
ZW-17-15-G-D-352-130
描述:
CONN BRD STACK .100" 34POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.148" (3.759mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.352" (8.941mm)
Length - Tail 0.130" (3.302mm)