ZW-20-13-L-D-730-195
Samtec Inc.
型号:
ZW-20-13-L-D-730-195
描述:
CONN BRD STACK .100" 40POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Color Black
Length - Post (Mating) 0.305" (7.747mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.730" (18.542mm)
Length - Tail 0.195" (4.953mm)