ZW-25-09-G-D-300-150
Samtec Inc.
型号:
ZW-25-09-G-D-300-150
描述:
CONN BRD STACK .100" 50POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.280" (7.112mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.300" (7.620mm)
Length - Tail 0.150" (3.810mm)