ZW-32-09-S-D-345-160
Samtec Inc.
型号:
ZW-32-09-S-D-345-160
描述:
CONN BRD STACK .100" 64POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.225" (5.715mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.345" (8.763mm)
Length - Tail 0.160" (4.064mm)