ZW-32-09-T-D-350-130
Samtec Inc.
型号:
ZW-32-09-T-D-350-130
描述:
CONN BRD STACK .100" 64POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.250" (6.350mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)
Length - Tail 0.130" (3.302mm)