ZW-32-14-T-D-826-216
Samtec Inc.
型号:
ZW-32-14-T-D-826-216
描述:
CONN BRD STACK .100" 64POS
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.388" (9.855mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.826" (20.980mm)
Length - Tail 0.216" (5.486mm)