ZW-36-13-G-S-650-470
Samtec Inc.
型号:
ZW-36-13-G-S-650-470
描述:
CONN BRD STACK .100" 36POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 36
Color Black
Length - Post (Mating) 0.110" (2.794mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.650" (16.510mm)
Length - Tail 0.470" (11.938mm)