ZW-36-14-T-S-1140-125
Samtec Inc.
型号:
ZW-36-14-T-S-1140-125
描述:
CONN BRD STACK .100" 36POS
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 36
Color Black
Length - Post (Mating) 0.165" (4.191mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, ZW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.140" (28.956mm)
Length - Tail 0.125" (3.180mm)