ZWS150PAF-24/TA
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
ZWS150PAF-24/TA
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 151W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.19" L x 3.15" W x 1.46" H (208.0mm x 80.0mm x 37.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Series ZWS-PAF (150W)
Current - Output 1 6.3 A
Power (Watts) 151W (202W Forced Air)
Type Enclosed
Efficiency 82%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 88 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC