ZWS75BAF-24/A
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
ZWS75BAF-24/A
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 75W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.90" L x 1.97" W x 1.30" H (150.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series ZWS75BAF (75W)
Current - Output 1 3.2 A
Power (Watts) 75W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC