ZWX300/L1
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
ZWX300/L1
描述:
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 150W
用户指南
Product Status Obsolete
Efficiency 81%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Output 4 12V
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.84" L x 4.65" W x 1.50" H (250.0mm x 118.0mm x 38.0mm)
Number of Outputs 4
Current - Output 2 6 A
Series ZWX (300W)
Current - Output 1 10 A
Power (Watts) 150W (255W Forced Air)
Current - Output 4 8 A
Type Open Frame
Current - Output 3 4 A