Mini-Circuits
型号:
ZX60-2534MA-S+
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IC AMP CELLULAR 500MHZ-2.5GHZ
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 170mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 5V |
| Test Frequency | 500MHz |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 500MHz ~ 2.5GHz |
| Noise Figure | 2.6dB |
| P1dB | 19dBm |
| RF Type | Cellular, PCN |
| Package | Tray |
| Gain | 39dB |
| Base Product Number | ZX60 |