Mini-Circuits
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$108.2145
$108.2145
10
$98.7639
$987.639
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Chassis Mount |
| Current - Supply | 90mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | 4GHz |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 500kHz ~ 4GHz |
| Noise Figure | 5.4dB |
| P1dB | 17.3dBm |
| RF Type | Bluetooth, Cellular, GPS, PCS |
| Package | Tray |
| Gain | 14.3dB |
| Base Product Number | ZX60 |