Würth Elektronik
型号:
172946001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
LED STEP DOWN HIGH CURRENT MODUL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.524
$7.524
10
$6.2586
$62.586
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Approval Agency | - |
| Topology | Buck |
| Size / Dimension | 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 450mA |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | MagI³C, LDHM |
| Type | Constant Current |
| Package / Case | 7-SMD Module |
| Efficiency | 95% |
| Voltage - Output | 4.5 ~ 60V |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | OTP, SCP, UVLO |
| Dimming | PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |