WAGO Corporation
型号:
211-812
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
NOZZLES; LENGTH: 12 MM; FOR THE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.4864
$4.864
25
$0.44498
$11.1245
50
$0.41857
$20.9285
100
$0.401185
$40.1185
250
$0.36632
$91.58
500
$0.348878
$174.439
1000
$0.287822
$287.822
2500
$0.261658
$654.145
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Series | - |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Legend | - |
| Size | 0.47" L (12.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Cable Diameter | 0.055" ~ 0.197" (1.40mm ~ 5.00mm) |
| Material | Polyurethane (PUR), Halogen Free |
| Package | Box |
| Product Status | Active |