WAGO Corporation
型号:
211-813
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
NOZZLES; LENGTH: 12 MM; FOR THE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.39995
$3.9995
25
$0.36556
$9.139
50
$0.34409
$17.2045
100
$0.329745
$32.9745
250
$0.301036
$75.259
500
$0.286691
$143.3455
1000
$0.236531
$236.531
2500
$0.215023
$537.5575
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Series | - |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Legend | - |
| Size | 0.47" L (12.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Cable Diameter | 0.197" ~ 0.433" (5.00mm ~ 11.00mm) |
| Material | Polyurethane (PUR), Halogen Free |
| Package | Box |
| Product Status | Active |