Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
EE-SX4164-P1
封装:
-
批次:
-
描述:
SENSOR OPTICAL MODULE SLOT TYPE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8855
$3.8855
10
$2.91745
$29.1745
25
$2.5935
$64.8375
50
$2.46373
$123.1865
100
$2.398845
$239.8845
500
$2.009839
$1004.9195
1000
$1.880174
$1880.174
5000
$1.750498
$8752.49
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Response Time | - |
| Output Configuration | Light-On |
| Sensing Method | Transmissive |
| Light Source | - |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10.8V ~ 13.2V |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Cable Length | - |
| Package | Bag |
| Base Product Number | EE-SX4164 |
| Adjustment Type | - |