Renesas Electronics America Inc
型号:
F2912NCGI
封装:
20-VFQFPN (4x4)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC RF SWITCH 8GHZ 20VFQFPN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.648
$3.648
10
$3.27845
$32.7845
25
$3.09928
$77.482
80
$2.686125
$214.89
230
$2.548394
$586.13062
490
$2.28665
$1120.4585
980
$2.06625
$2024.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| IIP3 | 66dBm |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Frequency Range | 300kHz ~ 8GHz |
| Circuit | - |
| Topology | Absorptive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VFQFPN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Test Frequency | 4GHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Isolation | 47dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | WiMax, WLAN |
| Package | Tray |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | F2912 |