Renesas Electronics America Inc
型号:
F2913NLGK
封装:
20-VFQFPN (4x4)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC RF SWITCH SP2T 6GHZ 20VFQFPN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.731
$4.731
10
$4.24745
$42.4745
25
$4.01546
$100.3865
80
$3.480088
$278.40704
230
$3.30162
$759.3726
490
$2.962546
$1451.64754
980
$2.6505
$2597.49
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| IIP3 | 65dBm (typ) |
| Insertion Loss | 1.25dB |
| Frequency Range | 50MHz ~ 6GHz |
| Circuit | SP2T |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VFQFPN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Test Frequency | 6GHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Isolation | 51dB |
| Features | - |
| P1dB | 36dBm |
| RF Type | 2G/3G/4G/5G, WiMax |
| Package | Tray |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | F2913 |