Broadcom Limited
型号:
HDJD-S722-QR999
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IC COLOR SENSOR RGB 16-QFN
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Output | Voltage, RGB |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Features | Gain Control |
| Current - Supply (Max) | 2.5mA @ 5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Obsolete |
| Resolution (Bits) | - |