INJ-0200G-60-24-T
Antaira Technologies
型号:
INJ-0200G-60-24-T
描述:
INDUSTRIAL IEEE 802.3BT GIGABIT
库存 : 132
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Compliance IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3bt, IEEE802.3ab
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Approval Agency CE, FCC
Input Connector Terminal Block (Power), RJ45 (Data)
Mounting Type Wall Mount
Size / Dimension 2.95" L x 1.02" W x 3.74" H (75.0mm x 26.0mm x 95.0mm)
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Passive Injector
Data Rate 10/100/1000 Mbps
Number of Ports 2
Efficiency -
Voltage - Output -
Standard Number -
Note -
Mfr Antaira Technologies
Features IP30, OCP
Package Bulk
Power (Watts) - Per Port 60W
Voltage - Input 9 ~ 48V