PA-48-48-US
Antaira Technologies
型号:
PA-48-48-US
描述:
PoE Injector, Input 100-240VAC/2
用户指南
Operating Temperature -
Compliance IEEE 802.3af
Output Connector RJ45 (Data, Power)
Current - Output 1 A
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data)
Mounting Type Desktop
Size / Dimension -
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Passive Injector
Data Rate 10/100 Mbps
Number of Ports 1
Efficiency -
Voltage - Output 48V
Standard Number -
Note AC Power Cord Included
Mfr Antaira Technologies
Features -
Package Retail Package
Power (Watts) - Per Port 48W
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC