MSCM20XM10T3XG
Microchip Technology
型号:
MSCM20XM10T3XG
封装:
SP3X
描述:
PM-MOSFET-OTHER-SP3X
库存 : 11
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (Tc)
FET Feature -
Configuration 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 10700pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 161nC @ 10V
Mounting Type Chassis Mount
Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.7mOhm @ 81A, 10V
Product Status Active
Vgs(th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Supplier Device Package SP3X
Drain to Source Voltage (Vdss) 200V
Series -
Package / Case Module
Technology MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max 341W (Tc)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C 108A (Tc)