Bulgin
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.996
$31.996
10
$29.50795
$295.0795
25
$28.18156
$704.539
100
$25.1978
$2519.78
250
$24.037356
$6009.339
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP68, IP69K |
| Termination | SMB |
| Mounting Type | Screw |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Height (Max) | 3.602" (91.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | Buccaneer® 400 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Bulgin |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |