Bulgin
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.0565
$42.0565
10
$39.23405
$392.3405
25
$37.5896
$939.74
100
$34.065575
$3406.5575
250
$32.8909
$8222.725
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 850MHz ~ 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz |
| Applications | Bluetooth |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | IP68, IP69K |
| Termination | SMB |
| Mounting Type | Screw |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| Height (Max) | 3.406" (86.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | Buccaneer® 400 |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Frequency (Center/Band) | 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz |
| Mfr | Bulgin |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | - |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |