Unitrode
型号:
UCC39412PW
品牌:
封装:
8-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
UCC39412 2.97V THRESHOLD LOW POW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
75
$4.009
$300.675
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 3.2V |
| Current - Output | 60mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.1V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Unitrode |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | UCC39412 |