LT1580IT7-2.5#PBF
Linear Technology
型号:
LT1580IT7-2.5#PBF
封装:
TO-220-7
批次:
数据手册:
描述:
7A, VERY LOW DROPOUT REGULATOR
库存 : 350
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 27
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series -
Applications Converter, Intel Pentium®
Package / Case TO-220-7 Formed Leads
Voltage - Output 2.5V
Mfr Linear Technology
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Voltage - Input 1.79V ~ 6V