Linear Technology
型号:
LTC3730CG#PBF
封装:
36-SSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
3-PHASE, 5-BIT INTEL MOBILE VID,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
44
$6.5265
$287.166
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Applications | Controller, Intel Mobile VID |
| Package / Case | 36-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 1.75V |
| Mfr | Linear Technology |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Input | 4V ~ 36V |
| Supplier Device Package | 36-SSOP |
| Number of Outputs | 1 |