CUI Devices
型号:
HSB14-353518
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEAT SINK, BGA, 35 X 35 X 18 MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.4877
$14.877
25
$1.44856
$36.214
50
$1.40923
$70.4615
100
$1.331045
$133.1045
250
$1.252708
$313.177
500
$1.174428
$587.214
1000
$1.096129
$1096.129
5000
$1.056989
$5284.945
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.709" (18.00mm) |
| Series | HSB |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 3.60°C/W @ 200 LFM |
| Length | 1.378" (35.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 8.97°C/W |
| Mfr | CUI Devices |
| Package | Box |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 1.378" (35.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 8.4W @ 75°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | BGA |