首页 / 散热器 / HSE-B2111-038
minImg
HSE-B2111-038
CUI Devices
型号:
HSE-B2111-038
品牌:
CUI Devices
描述:
HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 25
库存 : 16753
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Rectangular, Fins
Material Aluminum Alloy
Product Status Active
Fin Height 0.354" (9.00mm)
Series HSE
Type Board Level
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 6.12°C/W @ 200 LFM
Length 0.984" (25.00mm)
Thermal Resistance @ Natural 19.74°C/W
Mfr CUI Devices
Package Box
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Bolt On
Width 0.625" (16.00mm)
Power Dissipation @ Temperature Rise 3.8W @ 75°C