CUI Devices
型号:
HSE02-173213
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEAT SINK, EXTRUSION, 17 X 31.9
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3395
$1.3395
10
$1.29485
$12.9485
25
$1.25742
$31.4355
50
$1.18256
$59.128
100
$1.062765
$106.2765
250
$1.047774
$261.9435
500
$0.980419
$490.2095
1000
$0.965447
$965.447
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Angled Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.492" (12.50mm) |
| Series | HSE |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 6.70°C/W @ 200 LFM |
| Length | 0.669" (17.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 21.44°C/W |
| Mfr | CUI Devices |
| Package | Box |
| Material Finish | Blue Anodized |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Not Included) |
| Width | 0.669" (17.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | 3.5W @ 75°C |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |